Komórką wygodniej - SMS PARKING w Chorzowie

 

Komórką wygodniej - SMS PARKING w Chorzowie

 

 

 

 

 

Od poniedziałku 19 lipca 2010r. będzie można płacić za pomocą SMS-a wysyłanego z telefonu komórkowego za postój w Strefie Płatnego Parkowania w Chorzowie.

 

Wystarczy zarejestrować się w systemie SMS PARKING wpłacić gotówkę lub dokonać przelewu elektronicznego na odpowiedni rachunek bankowy i już można korzystać z usługi. Korzystanie z systemu SMS PARKING to same zalety:

- regulowanie należności z dowolnego miejsca np. z samochodu, nie trzeba szukać parkomatu żeby wykupić bilet parkingowy;

- naliczanie opłaty za parkowanie za rzeczywisty czas postoju – wysyłamy SMS-a na START a potem drugiego SMS-a kończącego parkowanie, nie trzeba z góry przewidywać czasu parkowania;

-·samodzielna kontrola czasu parkowania i uzupełnianie środków wykorzystywanych do parkowania,

- informacja o stanie swoich „środków parkingowych” w czasie rzeczywistym.

Chorzów będzie pierwszym miastem w naszej aglomeracji i kolejnym w Polsce – po Warszawie, Gdyni, Włocławku, Częstochowie, Białymstoku, Chełmnie, Świnoujściu i Sopocie – które wprowadzi ten system.

Wszystkie parkomaty w Chorzowie zostaną zaopatrzone w odpowiednie nalepki informujące o tej nowej usłudze. Więcej informacji na ten temat można uzyskać na www.smsparking.pl lub w siedzibie Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów w Chorzowie przy ul. Bałtyckiej 8A.

 

Dodaj komentarz