Chorzów parkuje inaczej!

Od 3 lutego w Chorzowie za parkowanie można zapłacić z Pango. To nowoczesny i wygodny mobilny system płatności, który gwarantuje oszczędność czasu i pieniędzy. Tylko teraz nowi użytkownicy Pango w Chorzowie otrzymają 8 godzin darmowego parkowania.

Pango to prosty i nowoczesny system płatności za parkowanie, który umożliwia minutowe naliczanie czasu parkowania. Dlatego kierowcy nie muszą już szacować na jak długo pozostawią swój samochód  w Płatnej Strefie Parkowania. Użytkownicy Pango zapłacą tylko za rzeczywisty czas postoju auta. Np. za 16 minut parkowania (pierwszych 15 minut jest za stałą opłatą, a później następuje naliczanie sekundowe opłaty zgodnie z regulaminem strefy).Chorzów to  pierwsze miasto na Śląsku, które parkuje z Pango.

Aby skorzystać z systemu Pango, wystarczy się zarejestrować i aktywować konto. Można to zrobić za pomocą aplikacji, strony internetowej pango.pl, lub telefonicznie pod numerem 222-700-100. Rejestracja jest bezpłatna
i trwa zaledwie kilka minut.

Aktywacji można dokonać zapisując kartę płatniczą na koncie Pango (opłaty pobierane bezpośrednio z karty) lub przelać pieniądze na konto przelewem tradycyjnym lub automatycznym z poziomu strony internetowej lub aplikacji (środki na koncie trzeba uzupełniać). Następnie trzeba już tylko oznakować samochód, tak aby kontroler wiedział, że kierowca parkuje z Pango. W tym celu wystarczy przykleić na przedniej szybie specjalną naklejkę  (naklejka jest wysyłana pocztą po rejestracji, dostępna jest też w biurze SPP przy ulicy Bałtyckiej 8A w Chorzowie lub na stronie pango.pl). Można też na zwykłej kartce napisać słowo: „PANGO”.

Parkowanie z Pango trwa zaledwie kilka sekund. Można je rozpocząć/ zakończyć za pomocą aplikacji dedykowanej dla smartfonów i tabletów (Android, iOS oraz Blackberry OS), automatycznego systemu IVR, przez  stronę internetową pango.pl lub po prostu wysyłając SMS.

Tylko teraz 757 nowych użytkowników, którzy jako pierwsi zarejestrują się w Pango, aktywują swoje konto
i przynajmniej raz zaparkują w Chorzowie z Pango, otrzyma 8 godzin parkowania za darmo. To doskonała okazja, aby sprawdzić funkcjonalność systemu. Szczegóły na stronie pango.pl

Dodaj komentarz