Testujemy LED'y na Górniczej

Od dziś przez miesiąc testować będziemy oprawy uliczne ze źródłami LED na skrzyżowaniu ulic Górniczej -  Hajduckiej - Racławickiej. Firma LED LIGHT POLAND Sp. z o.o. wypożyczyła nam na okres testowy sześć opraw oświetlenia ulicznego. Użyczenie jest bezpłatne, po tym okresie oprawy zostaną zwrócone dostawcy.

Technologia LED wkroczyła w ostatnich latach do naszych domów, lecz ze względu na cenę źródeł światła nie dostrzegamy jeszcze wprost korzyści związanych z kosztami eksploatacji i trwałością eksploatacyjną. LED'y doskonale sprawdzają się również jako energooszczędny element iluminacji obiektów architektonicznych, co mamy okazję obserwować na przykładzie wieży wyciągowej szyby Prezydent podświetlonej z zastosowaniem produktów firmy Philips.

Pierwsze oprawy uliczne ze źródłami światłą LED zastosowane zostały w naszym mieście w ubiegłym roku na ulicy Bałtyckiej oraz Zjednoczenia. Zastosowano tam oprawy wyprodukowane przez włoską firmę iGuzzini. Przez miesiąc na Górniczej rozbłyśnie białe światło z produktów, których dystrybutorem jest firma LED LIGHT POLAND.

Zachęcamy do podzielenia się własnymi spostrzeżeniami za pośrednictwem poniższego formularza (Skomentuj). Spostrzeżenia i opinie zostaną przekazane producentowi.

Więcej zdjęć w galerii

Dodaj komentarz