Remont al. Wojska Polskiego - II podejście

Na dzień 02.12.2012 r. (niedziela) planowane jest ułożenie warstwy ścieralnej nawierzchni al. Wojska Polskiego co będzie się wiązało z ponownym zamknięciem al. Wojska Polskiego.

W związku z powyższym podobnie jak przed tygodniem utrzymany zostanie jedynie ruch w relacji pomiędzy ulicami Ułańską (Tysiąclecie)  i Dębową oraz dojazd do ul. Hetmańskiej i stacji paliw Shell od ul. Katowickiej.

Dla kierujących poruszających się ciągiem ul. Parkowej i Katowickiej (z kierunku Katowic) do ul. Gałeczki wyznaczone zostaną objazdy prowadzone: ul. Katowicka - ul. Dąbrowskiego - ul. Sobieskiego - pl. Matejki - ul. Krasickiego - ul. Katowicka - ul. Gałeczki.

Dla kierujących poruszających się ul. Gałeczki lub Górniczą w kierunku ulicy Katowickiej - objazd prowadzony będzie ul. Gałeczki do ul. Katowickiej. Dojazdy do posesji zlokalizowanych przy ulicach: Szczecińska, Zielona, Wiśniowa, Dębowa - możliwy będzie od ul. Młodzieżowej. Dojazd do ul. Zgrzebnioka możliwy będzie od ul. Dębowej.

Na czas prowadzenia ww. remontu przewidziane są zmiany w trasach przejazdu autobusów komunikacji miejskiej. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronach KZK GOP.Uczestników ruchu drogowego prosimy o wyrozumiałość i zachowanie szczególnej ostrożności w strefie prowadzonych robót i na trasie wprowadzonych objazdów.

Dodaj komentarz