Zamknięcie ulicy Sportowej

Dzisiaj (28.05.) w godzinach porannych w ciągu ulicy Sportowej https://tinyurl.com/yb8joaut w Chorzowie rozpoczęte zostały prace związane z modernizacją sieci wodociągowej i kanalizacji, których inwestorem jest Chorzowsko-Świętochłowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji.

Na czas realizacji pierwszego etapu robót zamknięty dla ruchu pojazdów został odcinek jezdni ulicy pomiędzy skrzyżowaniem z ulicą Racławicką i skrzyżowaniem z ulicą Głowackiego. Dodatkowo w ciągu ulicy Głowackiego na odcinku od rejonu posesji nr 29 do skrzyżowania z ulicą Sportową wprowadzony został jednokierunkowy ruch pojazdów. Wyznaczone zostały lokalne objazdy prowadzone ulicami Racławicką, Hajducką i Działkową.

Zakończenie całości prac – obejmujących odcinek ulicy Sportowej pomiędzy ulicami Działkową i Racławicką - planowane jest w sierpniu br.

Wyżej opisane zmiany naniesione zostały na mapy nawigacji https://tinyurl.com/yaer9q49 i mobilnego systemu zarządzania ruchem udostępnionego bezpłatnie przez firmę Waze w ramach współpracy Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów w Chorzowie z firmą Google (program Connected Citizens https://www.waze.com/pl/ccp).

Dodaj komentarz