Kolejny etap remontu ulic Wolności i Dąbrowskiego [od 30.06.2015 r.]

Informujemy, że w dniu 30.06.2015 r. (wtorek) ok. godz. 13 realizowany zostanie kolejny etap remontu ciągu ul. Wolności i Dąbrowskiego.

W ciągu ul. Wolności zamknięty dla ruchu pojazdów zostanie odcinek położony pomiędzy ul. Bałtycką i granicą z m. Świętochłowice. Dopuszczony zostanie ruch związany z dojazdem do posesji zlokalizowanych przy ul. Odległej i ww. odcinku ul. Wolności.

W ciągu ul. Dąbrowskiego przywrócony zostanie dwukierunkowy ruch pojazdów na odcinku pomiędzy skrzyżowaniem z ul. Armii Krajowej i łącznicami drogi wojewódzkiej nr 902 (Drogowa Trasa Średnicowa) prowadzącymi z kierunku Katowic i w kierunku Świętochłowic.

W związku z powyższym z kierunku ul. Wolności w rejonie skrzyżowania z ul. Bałtycką wyznaczony zostanie objazd ciągiem ul. Bałtyckiej w kierunku ul. Dąbrowskiego umożliwiający dojazd do centrum miasta, DTŚ, Chorzowa Batorego i autostrady A4.

Układ pozostałych wyznaczonych objazdów przedstawiony został na załączonej grafice.

https://drive.google.com/file/d/0B48QJBu7C7IZOVc2NWIyMzl6N2s/view?usp=sh...

Przepraszamy za powstałe utrudnienia i prosimy o zachowanie szczególnej uwagi w rejonie miejsca prowadzonych robót oraz na trasach wyznaczonych objazdów.

Dodaj komentarz