Kolejny etap remontu ul. Dąbrowskiego [od 22.06.2015 r.]

Informujemy, że w dniu 22.06.2015 r. (poniedziałek) w godzinach porannych realizowany zostanie kolejny etap remontu ciągu ul. Dąbrowskiego.

Wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy w ciągu ww. ulicy na kolejnym jej odcinku tzn. od skrzyżowania z ul. Omańkowskiej do skrzyżowania z ul. Hajducką. Tym samym – zgodnie z zatwierdzona organizacja ruchu – ruchem jednokierunkowym zostanie objęty odcinek ul. Dąbrowskiego od skrzyżowania z ul. Armii Krajowej do skrzyżowania z ul. Hajducką. Ruch pojazdów w sąsiedztwie miejsca wykonywanych robót prowadzony będzie – w zależności od zakresu robót – prawą lub lewą połową jezdni.

Ze względu na zakres prowadzonych prac zamknięty zostanie wylot ulicy Jasnej do ul. Dąbrowskiego, dlatego wyznaczony zostanie lokalny objazd prowadzony ulicami Częstochowską i Spokojną.

Układ pozostałych wyznaczonych objazdów - nie zmieniony od czasu wdrożenia poprzedniego etapu robót - przedstawiony został na załączonej grafice.

https://drive.google.com/file/d/0B48QJBu7C7IZUkRLTXFBa21RSHM/view?usp=sh...

Informacje na temat zmian w organizacji komunikacji zbiorowej znajdziecie Państwo na stronach KZK GOP: 

http://www.kzkgop.com.pl/news/p-1-chorzow-kolejny-etap-przebudowy-ul-dab...

http://www.kzkgop.com.pl/news/p-1-chorzow-przebudowa-torowiska-na-ul-wol...

Przepraszamy za powstałe utrudnienia i prosimy o zachowanie szczególnej uwagi w rejonie miejsca prowadzonych robót oraz na trasach wyznaczonych objazdów.

 

[mt]

Dodaj komentarz