65. Memoriał Janusza Kusocińskiego - zmiany w organizacji ruchu

W najbliższą niedzielę (16.06) na Stadionie Śląskim w Chorzowie zorganizowane zostanie wydarzenie sportowe pod nazwą “65. Memoriał Janusza Kusocińskiego”.

W związku z powyższym - na wniosek Policji i dyrekcji Stadionu Śląskiego - w dniu 16.06 wprowadzone zostaną następujące zmiany organizacji ruchu na ulicach Chorzowa:
- w ciągu ulicy Parkowej, na odcinku od ronda przy C.H. Carrefour do skrzyżowania z ulicą Kościuszki, wprowadzony zostanie jednokierunkowy ruch pojazdów (od godz. 10), Dodatkowo przy pasie ruchu prowadzącym w kierunku ulicy Kościuszki wprowadzony zostanie zakaz zatrzymywania pojazdów (całodzienny),
- ograniczona zostanie możliwość skrętu w lewo z ciągu ulicy Katowickiej (z kierunku centrum miasta) w kierunku ulicy Parkowej,
- zamknięte dla ruchu pojazdów zostanie połączenie między al. Wojska Polskiego w Chorzowie i ul. Ułańską w Katowicach (od godz. 10).

Przywrócenie stałej organizacji ruchu planowane jest po zakończeniu imprezy (ok. godz. 22).

Ww. zmiana organizacji ruchu uwzględniona zostanie na mapach bezpłatnej nawigacji Waze (https://www.waze.com/get) w ramach współpracy Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów z firmą Google (program bezpłatnej wymiany danych o ruchu drogowym Waze Connected Citizens https://www.waze.com/pl/ccp).

Informujemy ponadto, że wprowadzona czasowa organizacja ruchu drogowego nie obowiązuje dla pojazdów komunikacji publicznej realizowanej na zlecenie ZTM Katowice (preferencja w przejazdach).

[mt]

Dodaj komentarz