Kontakt

Adres:
41-500 Chorzów, ul. Baltycka 8A

Sekretariat:
tel. 32 2411 270, 32 2411 279
fax. 32 2414 060
e-mail: sekretariat@mzuim.chorzow.eu

Dyrektor:
mgr inż. Piotr Wojtala

Dział Głównego Inżyniera:
Z-ca Dyrektora Główny Inżynier - mgr inż. Wojciech Osadnik
tel. 32 241 42 43

Letnie i zimowe utrzymanie jezdni:
Inspektor d/s letniego i zimowego utrzymania - mgr inż. Dariusz Wojciechowski
tel. 32 241 42 42
email: d.wojciechowski@mzuim.chorzow.eu

Oświetlenie uliczne:
Inspektor d/s elektrycznych i oświetlenia ulicznego - mgr inż. Andrzej Jastrząb
tel. 32 241 42 42
Zgłaszanie awarii oświetlenia POGOTOWIE ENERGETYCZNE TAURON 991 (tel.czynny całą dobę, bezpłatny)

Zamówienia publiczne:
tel. 32 241 42 47
email: j.lange@mzuim.chorzow.eu

Uzgodnienia dokumentacji w ramach Rady Technicznej MZUiM:
Specjalista d/s technicznych i administracyjnych - mgr Beata Palutek
tel. 32 241 69 06
email: b.palutek@mzuim.chorzow.eu

Dział Inżynierii Ruchu:
Inżynier Ruchu – mgr inż. Bogusław Bernad
tel. 32 714 17 13
email: b.bernad@mzuim.chorzow.eu

Dział Utrzymania:
Remonty bieżące i naprawy jezdni i chodników,
Utrzymanie odwodnienia ulicznego,
Administracja drogowa
Kierownik – Jan Mały
tel. 32 241 42 48
email: bok@mzuim.chorzow.eu

Dział Finansowo-Księgowy:
Główny Księgowy – mgr Witold Wencel
tel. 32 241 42 45
email: w.wencel@mzuim.chorzow.eu

Miejska Służba Parkingowa:
Kierownik – mgr  Piotr Flach
tel. 32 714 17 11
email:p.flach@mzuim.chorzow.eu

Dział Kadr
Specjalista d/s pracowniczych i administracyjnych - Ewa Smerd
tel. 32 249 35 16
email: e.smerd@mzuim.chorzow.eu

Dział Informatyczny:
Specjalista d/s informatyki i systemów informacji przestrzennej - Wojciech Lesik
tel. 32 241 42 50
email: w.lesik@mzuim.chorzow.pl